Staňte se naším fanouškem! Staňte se naším fanouškem! - facebook.com/doktorpukovec

Připravili jsme pro Vás webové stránky

Ve spolupráci s firmou Webkomplet, s.r.o. jsme pro Vás připravili webové stránky s informacemi o zdravotnickém zařízení MUDr. Michal Pukovec - Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.

Proč tyto stránky vznikly?

  • V moderní době moderních technických prostředků by bylo škoda nevyužít další možnosti, jak prezentovat pacientům nejnovější informace a aktuality. Jdeme s dobou a chceme Vám nabídnout to, co Vás zajímá.
  • Chceme s Vámi komunikovat. Jsme tu přece pro Vás.
  • Zdraví je tím nejcennějším, co máme. Je potřeba se o něj starat. A je potřeba vědět, jak se o něj starat co nejlépe. Na těchto stránkách budeme věnovat péči infomacím o zdraví.
  • Často se nás ptáte na důležité věci. Kromě osobních dotazů můžete dotazy pokládat i prostřednictvím Internetu (e-mailu). Na těchto webových stránkách se dozvíte odpovědi na nejčastější dotazy.

Prostřednictvím nových webových stránek Vám budeme pravidelně prezentovat nejnovější informace, které byste jinak museli zjišťovat osobně nebo telefonicky. Využijte nový zdroj informací a pomozte nám ho budovat. Ptejte se na to, co Vás zajímá. My budeme odpovídat.

Jak jsou stránky vytvářeny

  • Webové stránky jsou vytvářeny s laskavým přispěním firmy Webkomplet - Tvorba webů a internetových prezentací. Díky pravidelným konzultacím se postupně dozvídáme, jak mají profesionální stránky vypadat. Nejen po stránce grafické, ale zejména po stránce informační.
  • Stránky jsou vytvářeny za přispění zpětné vazby samotných návštěvníků stránek.
  • Webové stránky netvoříme pro sebe. Vytváříme je pro Vás.

Řekli o nás

V. Rumlová
25.2.2012
Pan doktor má velmi příjemný a lidský přístup .Chodím k němu už patnáct let tolik je právě mému synovi, na jeho diagnozu se můžu vždy spolehnout . Vážím si také snahy a ochoty vyjít mi vždy vstříct. Plně mu důvěřuji.
Další hodnocení najdete zde