Staňte se naším fanouškem! Staňte se naším fanouškem! - facebook.com/doktorpukovec

Řekli o nás

Jsme vždy rádi, když se dozvíme, co si o nás myslíte a jak naši práci hodnotíte. Pozitivní hodnocení nám dávají radost do práce, negativní nám pomáhají odhalit problémy a zlepšit se. Díky za ně.

Hodnocení, která jsme od vás získali, najdete níže na této stránce.

Další hodnocení pak najdete na adrese
http://www.znamylekar.cz/michal-pukovec3/prakticky-lekar-pro-deti-a-d/novy-jicin

V. Rumlová
25.2.2012
Pan doktor má velmi příjemný a lidský přístup .Chodím k němu už patnáct let tolik je právě mému synovi, na jeho diagnozu se můžu vždy spolehnout . Vážím si také snahy a ochoty vyjít mi vždy vstříct. Plně mu důvěřuji.
P. Žemlička
31.8.2011
Absolutně nedostižný, excelentní lékař mé dcery,...pragmatik,absolutně dokonalý diaginostik a praktik,s hluboce lidským,vlídným přístupem ....neuvěřitelné v českých luzích a hájích.Pro mne zjevení v lékařských službách v Česku....Velmi si ho vážím jako profesionála i jako člověka.Pane Doktore děkujeme.
M. Jurošková
6. 4. 2010
Pan doktor je ten nejlepší, skvělý a úžasný člověk , pomůže kdykoliv ve dne v noci, prostě ten nejlepší na světě!
R.
5. 9. 2009
Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit. Velmi ochotný a skvělý lékař.
p. Kopecká
10. 8. 2009
Pan doktor je přesně takový lékař, jakého bych ráda potkávala v každé ordinaci. Je to dobrý odborník a velmi milý člověk. Má i velmi ochotné a vstřícné sestřičky!
M. Jurošková
16. 3. 2009
Pan doktor je ne jen vynikající lékař , odborník , ale také výborný člověk , s přehledem a srdcem na pravém místě, ochotný vždy pomoci , poradit , kdykoliv je na příjmu , ve dne v noci, Děkuji.